Лікування-алкоголізму-вивід-із-запою

Вивід із запою, обрив запою, виїзд фахівців на будинок Київ — Наркологічна Клініка Ренесанс гарантує якісний сервіс, ефективну допомогу, стовідсотковий результат.

Запій є найнебезпечнішим проявом хвороби алкоголізм. Поведінка алкозалежної стає некерованою а здоров’я піддається смертельного стресу. Перервати запій слід негайно, як тільки хвороба виявлена, і робити це важливо руками професіоналів. Вивід із запою самостійно, вдома, без компетентної підтримки не вирішує проблему, немає ніяких гарантій, що хворий стабілізує свій стан. Більш того, вивід із запою професійно гарантує збереження життя і здоров’я пацієнта, що є найважливішим.

На базі Клініки Ренесанс можливий обрив запою з виїздом фахівців на будинок. Ми швидко, якісно і ефективно надамо першу необхідну допомогу і транспортуємо пацієнта на відділення. Потрапляючи в умови закритого стаціонару Клініки клієнт повністю ізолюється від можливості вжити алкоголь і проходить комплексну очистку організму, відновлення розсудливості, а саме — крапельну детоксикацію, роботу з лікарем наркологом-психіатром, психокоррекцию і фізичну реабілітацію. Проводимо грамотну мотивацію клієнта на одужання від алкоголізму.

Зіткнувшись з проблемою запою — приймайте рішення негайно, адже це може врятувати життя! Зателефонуйте нам прямо зараз, і фахівці Клініки Ренесанс нададуть швидку і професійну допомогу з стовідсотковим результатом.


 %d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!