Кодтерпін як наркотик. Кодтерпін наслідки вживання.

катер2

З початку дев’яностих і до цього дня в Україні розквітає епідемія аптечної наркоманії. Хімічно залежні люди прагнуть застосовувати з метою задоволення наркозалежності найрізноманітніші препарати.

Однак з кінця дев’яностих багато що змінилося. Більшість прекурсорних і сильнодіючих препаратів наркотиків просто зникло з прилавків аптек. Здавалося б, це робота органів влади з проблемою поширення наркозалежності, аптечної наркоманії в Україні, але це не так. Зараз фармацевтичні фірми пропонують набагато більш низькоякісні, але легкодоступні наркотики препарати, що викликають наркотичну залежність.

Кодтерпін як наркотик.

Найпопулярніший наркотичний препарат сьогодні — кодтерпін.

Кодтерпін як наркотик — це седативний препарат противокашлевої дії, містить небезпечний напівсинтетичний наркотик кодеїн, який може використовуватися в якості прекурсору, а може і за прямим призначенням. Кодтерпін наркотик справляє надзвичайно сильну руйнівну дію на весь організм.

Кодтерпін наслідки вживання.

катер1

Залежність від кодтерпіну характерна швидкими темпами зростання дозування (яка як мінімум в двадцять разів перевищує терапевтичну норму) через звикання до наркотику кодеїну.

Наслідки вживання кодтерпіну — руйнування печінки, токсичний гепатит, порушення роботи нервової системи, аж до незворотних процесів. Повна асоціалізація залежного.

Проте, кодтерпін як наркотик вільно поширюється в більшості фармацевтичних точок. За останні 8 років продаж кодтерпіну зросли більш ніж в 7 разів, обсяг продажів становить від 500 до 700 млн. гривень.


 

 

Детоксикація, або повний курс лікування алкоголізму в Києві?

8Алкоголізм сьогодні, це злободенна проблема українського суспільства, останнім часом набуває популярності лікування алкоголізму в Києві, так як столичні фахівці з великим досвідом реабілітації вселяють великі надії.
На жаль, лікування алкоголізму в Києві для більшості алкоголіків представляється виключно у вигляді медикаментозної підтримки, в першу чергу це детоксикація алкоголізму.

Алкоголізм детоксикація.

Детоксикація в Києві назараз — це комплексна процедура, пацієнтові надаються всі умови для очищення організму: спеціальні препарати, стаціонарні умови, терапевтична підтримка.

У разі хронічного запійного алкоголізму детоксикація є необхідним заходом для збереження самого життя і здоров’я пацієнта. Але саму проблему хімічної залежності алкоголізм це не вирішує, адже звички і сформований образ життя нікуди не йдуть.

Лікування алкоголізму реабілітація.

Фахівці «Renaissance Life» наполягають, тільки всебічна реабілітація алкоголізму в Києві, з упором на психологічну роботу і соціальну адаптацію можуть гарантувати стійку ремісію і збереження тверезості.


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!