Спільнота Взаємопідтримки

Групи Випускників – взаємопідтримка та розуміння після завершення реабілітації!

3

В рамках Клініки Ренесанс ми відкрили Групи Випускників. Це групи людей, які успішно закінчують або вже закінчили Програму одужання, і вийшли в соціум. Група Випускників ставить за мету взаємну підтримку у тверезості. Адже у деяких питаннях тільки в таких спільнотах можна знайти порозуміння та конструктивні рішення повсякденних проблем. Групи Випускників є вкрай рекомендованою частиною Програми одужання. Група Випускників є самоорганізованою одиницею. Це безкоштовна можливість прийняти активну участь у подальшому одужанні. Завдяки навідуванням у Групи вірогідність зберегти тверезість прагне до ста відсотків.

Чому відвідування Груп Випускників є важливим?

Ці групи важливі в одужанні, так як на них люди мають можливість підтримувати відносини з тими, з ким видужували, знайомитися з новими успішно видужуючими людьми. Це важливо тому, що людині після одужання найлегше відкритися в своїх почуттях і переживаннях таким же, як вона. Це важливо тому, що людина прагне бути зрозумілою, і вона може отримати це розуміння в колі тих людей, які зіткнулися з такою ж проблемою залежності, як і вона сама.

На Групі Випускників зберігається дух терапевтичної спільноти, а значить, в цих групах людина може отримати відпочинок від насущних проблем, набуваючи користь від співчуваючого спілкування.

Як проводяться Групи Випускників?

Група проводиться в невимушеному форматі – учасники вільні висловлювати те, що хочуть, або не висловлюватися зовсім. На Групі можна підняти будь-яку тему, що цікавить, і взяти для себе знання і досвід багатьох, відмінних один від одного людей. На Групі ніхто не дає оцінок, критики, учасники намагаються ставитися один до одного з теплом, розуміючи, наскільки це тепло може бути важливим у тверезості.

Групи Випускників проводятся на різних локаціях відповідно бажанням учасників. Ці групи проводяться один день на тиждень, у будній, чи вихідний. Це нестала інформація, тому вона потребує уточнення. Більше дізнатись про це можете, зателефонував нам прямо зараз за номерами нижче.

Дізнайтесь більше про Групи Випускників, зателефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95
номер

(096) 058 39 95
×
Any questions?
(096) 058 39 95