Реабілітація-наркоманії

Лікування ігроманії — реабілітація лудоманії, ігрової залежності.

ludomaniya-igrovaya-zavisimostЛудомания — залежність від азартних ігор — одна з найбільш руйнівних поведінкових залежностей. Коли контроль над азартними іграми загублений, поведінка ігромана нічим не відрізняється від поведінки хімічно залежної людини. Повністю руйнується соціальна, фізична, емоційна і особистісна сфера життя, залежний від азартних ігор не може повернутися до нормальної поведінки на довго. Ця сумна практика відома багатьом нашим клієнтам, і найкращим рішенням, яке ми можемо запропонувати, є реабілітація ігроманії.

Лікування лудоманії — це процес глибинних особистісних змін, супроводжуваний величезним дискомфортом для хворого, і провести лікування ігроманії самостійно або своїми силами неможливо ефективно, коли хвороба набуває хронічного характеру. Реабілітація ігроманії — це сталість терапевтичних процедур в умовах стаціонару. Це означає, що клієнт буде ізольований від будь-яких стресових факторів і можливості повернутися в залежна поведінка.

Завдяки комплексному підходу, постійності процедур та цілодобовим супроводу клієнта, ми можемо гарантувати позбавлення від лудоманії на психічному і особистісному рівні.

Якщо Ви зіткнулися з ігроманією — не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте ефективне рішення вже сьогодні!


номер

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!