2

Реабілітація алкоголіків Київ — Клініка Ренесанс.

testfile481Реабілітація алкозалежних — основний етап лікування алкоголізму, спрямований на всебічну особистісну терапію і відновлення психіки, фізичного стану, соціальних навичок. Реабілітація при алкоголізмі — найбільш ефективне рішення на сьогодні, адже в умовах закритого стаціонару клієнт залучений в терапевтичні процедури постійно, а ризики повернення в вживання зведені до нуля. Неможливо розпочати лікування алкоголізму, якщо клієнт продовжує вживати алкоголь і знаходиться в стресовій соціальному середовищі, яка була пов’язана з вживанням алкоголю.

4dbf676e6eb1888edc3263a4836c5de9Реабілітація алкоголіків в Клініці Ренесанс — це комплексний підхід в лікуванні та терапії алкоголізму. Фахівці Клініки Ренесанс  проводять відновлення всіх, порушених алкоголем сфер життя — соціальної, фізичної, особистісної та емоційної. З клієнтом в сталості працює: лікар нарколог-психіатр вищої категорії, психолог і психотерапевт, фізіотерапевт і масажист, сестринський персонал і консультанти по хімічним залежностям.

Ми надаємо лікування алкоголізму всебічне, супроводжуючи клієнта цілодобово, завдяки цьому ми гарантуємо, що реабілітація алкозалежних в Клініці Ренесанс — це глибинні особистісні зміни і стовідсоткове одужання від алкоголізму.

Дізнайтеся більше про реабілітацію наркозалежних в Клініці Ренесанс — зателефонуйте нам прямо зараз!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!