2

 

 

Алкоголізм психотерапія. Психотерапія при алкоголізмі — центр реабілітації.

psixoterapiyaПсихотерапія — це метод співчутливої роботи клієнта з фахівцем в області психології, наркології, психіатрії, особистісного розвитку та комунікацій, тобто, психотерапевтом. Ми стикаємося з тим фактом, що перемогти алкоголізм може тільки сам залежний при своєму безпосередньому бажанні, але своїми зусиллями зробити це практично неможливо. Залежність алкоголізм перетворює людину на раба своїх звичок і внутрішніх бар’єрів, вирішення яких представляється можливим тільки на рівні свідомості, сприйняття, психіки.

Психотерапія при алкоголізмі — це персональна робота з фахівцем за індивідуальною програмою одужання. Завдяки цьому виключається будь-яка формальність і поверховість у спілкуванні. Залишаючись суто конфіденційною, робота з психотерапевтом дозволить клієнтові з боку поглянути на свої негативні звички, хворобливі переживання, комплекси. Пропадає страх перед змінами, а складання розміреного плану роботи і постійний супровід фахівців дозволять клієнту знайти причини алкоголізму і усунути їх при всебічній підтримці. Великою перевагою психотерапії алкоголізму на базі Клініки Ренесанс є стаціонарне перебування клієнта. Це означає, що проходячи лікування алкоголізму пацієнт повністю ізолюється від всіх можливих факторів високого ризику і залучений в терапевтичні процедури постійно. 

Клініка Ренесанс — це місце, де залежний отримує можливість звільнитися від залежності алкоголізму. Комплексний підхід, відновлення і поліпшення всіх, порушених хворобою сфер життя — соціальної, фізичної, емоційної та особистісної — дозволяють нам гарантувати стовідсотковий результат змін і звільнення від залежності!

Якщо Ви зіткнулися з проблемою алкоголізму — не втрачайте час, адже результат хвороби завжди непередбачуваний. Зателефонуйте нам прямо зараз. і отримаєте компетентну консультацію саме по Вашій ситуації!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!