Психотерапія-комп'ютерної-залежності

Психотерапія при ігроманії, психотерапія комп’ютерної залежності — індивідуальний підхід і ефективні рішення в Клініці Ренесанс!

Картинки по запросу компьютерная зависимостьКомп’ютерна залежність і ігроманія — це патологічні залежності, характерні наполегливим відходом від реальності, завдяки чому проблем і переживань у клієнта стає тільки більше. Психотерапія при комп’ютерної залежності — це індивідуальна та групова робота з психотерапевтом і психологічною службою. Психотерапія комп’ютерної залежності ставить основною метою позбавлення клієнта від комплексів і дефектів сприйняття, які штовхають клієнта до залежної поведінки ігроманії, комп’ютерної та інтернет залежності. Завдяки цій практиці пропадає страх і нездоланність змін і клієнт здатний прийняти себе в хвороби і необхідність позбутися від комп’ютерної залежності.

Похожее изображениеПсихотерапія комп’ютерної залежності є лише одним з багатьох методів, які в комплексі застосовуються в лікуванні ігроманії та інших залежностей. Завдяки всебічній програмі реабілітації, відновлення не тільки психологічної, але так само фізичної, соціальної та особистісної сфери життя ми отримуємо високі результати в одужанні від комп’ютерної залежності і можемо гарантувати стовідсотковий результат!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!