психотерапия-клептомании

Психотерапія клептоманії, лікування клептоманії, реабілітація клептоманії — Клініка Ренессанс надає якісні послуги тільки компетентними фахівцями. Гарантія результату! 

4Клептоманія сьогодні є поведінкової труднопреодолімой залежністю. Якщо клептоманію вчасно не зупинити, вона може надати важкі наслідки як на психіку, особистість, так і життя та соціальне оточення хворого. Сьогодні існує безліч методів лікування клептоманії, проте окремо вони малоефективні. Клініка Ренессанс дотримується комплексності застосовуваних методів, використовуючи психотерапію клептоманії, як основну методику, на якій будуватиметься вся програма реабілітації.

Лікування клептоманії — це в першу чергу особистісна терапія, спрямована на мобілізацію внутрішніх ресурсів клієнта, усунення внутрішніх комплексів, бар’єрів і переживань, забезпечення клієнта всіма ефективними методами та інструментами для подолання своєї залежності назавжди. Забезпечити ефективність результату і здійснення всіх цільових завдань, необхідних для того, що б лікування клептоманії було результативним сьогодні можливо за допомогою комплексності застосовуваних методів. Психотерапія клептоманії дозволяє забезпечити цілісність всіх терапевтичних процедур та зробити одужання від клептоманії усвідомленим з боку клієнта.


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!