Психотерапія наркоманії. Психотерапія наркозалежних.

Психотерапія наркоманії в реабілітаційному центрі «Renaissance Life» — це комплексна робота клієнта з психологом, психіатром і психотерапевтом в рамках індивідуального консультування та групової терапії. Психотерапія наркозалежних в умовах закритого стаціонару — це стовідсоткове залучення клієнта в терапевтичні процедури без можливості повернутися до вживання наркотиків. Це важливо, адже тільки при абсолютному утриманні від наркотиків можливо провести лікування наркоманії ефективно.

Психотерапія наркоманії — це один з основних методів лікування наркозалежних в рамках реабілітації «Renaissance Life». Працюючи з фахівцем, клієнт може усунути причини наркозалежності на підсвідомому рівні. Робота з психотерапевтом дозволяє виявити і опрацювати психологічні комплекси, які заважають подолати наркоманію. Консультації з психологом — це мотивація клієнта на одужання, визначення тієї терапевтичної роботи, яка доречна саме в даному випадку. Консультації лікаря нарколога-психіатра вищої категорії дозволять забезпечити психічну стабільність і здоров’я клієнта, визначити ті наслідки вживання наркотиків, які могли позначитися на психіці. У разі необхідності можливе лікування наркоманії препаратами.

Комплексність підходу при психотерапії наркозалежних — це та умова, яку забезпечить всебічну корекцію психіки і свідомості клієнта, для того, що б клієнт мав можливість взяти відповідальність за свою тверезість.

Більше про психотерапію наркоманії можете дізнатися за телефоном!


номер