Лікування-алкоголізму-примусово

Примусове лікування алкоголізму, лікування алкоголізму примусово — дізнайтеся більше в Клініці Ренесанс!

testfile481Лікування алкоголізму є необхідним заходом, коли залежний вже не в змозі впоратися з проблемою. Але коли поведінка виходить з під контролю, очікувати мотивації і бажання почати лікування не приходиться. Саме з цього все частіше і частіше постраждалі від хвороби сім’ї звертаються із запитом почати лікування алкоголізму примусово. На сьогоднішній день примусове лікування алкоголізму в Україні законодавчо заборонено. Однак вимагати від алкоголіка відповідальності за свою поведінку і звільнення від проблеми неможливо, адже людина хворіє на алкоголізм повністю втрачає самовладання. З боку сім’ї і близького оточення залежного залишатися байдужим до проблеми буде моральним злочином.

Клініка Ренесанс не проводить примусове лікування алкоголізму, проте ми повністю підтримуємо прагнення зупинити алкоголізм навіть при опорі хворого. Фахівці Клініки проводять мотивацію клієнта на одужання від алкоголізму. Разом з сім’єю і близьким оточенням залежного складаємо план лікування і мотивації для того, що б поставити клієнта в умови, коли він погодитися на лікування алкоголізму добровільно. Мотиваційна робота дає безпрецедентний результат, дев’ять з десяти пацієнтів погоджуються на лікування алкоголізму після первинної консультації. У разі необхідності можливий виїзд фахівців на будинок.

Не втрачайте час — дізнайтеся більше про лікування алкоголізму в Клініці Ренесанс! Зв’яжіться з нами пряма зараз і отримаєте компетентні рішення саме у Вашій ситуації.


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

м

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!