2

Примусове лікування наркоманії. Метод інтервенції при наркоманії. Примусове лікування наркоманії Київ.

Примусове лікування наркоманії сьогодні законодавчо заборонено. Це означає, що лікування наркоманії примусово не може бути здійснено без відповідних дозволів. Людина може бути направлена на примусове лікування наркоманії за допомогою судового рішення, як запобіжний захід замість тюремного покарання, або ж рішенням лікаря-психіатра.

Однак як показує практика, тільки 5-10% від загального числа залежних зацікавлені в лікуванні наркоманії добровільно. Наркоманія — це смертельне захворювання, результат якого непередбачуваний, це означає, що для близьких і родичів хворого залишатися байдужим до проблеми залежності неможливо, так як це моральний злочин. Наркозалежний не контролює свою поведінку, не може бути відповідальним за свою тверезість і без допомоги фахівців не здатний подолати наркоманію.

Лікування наркоманії примусово не проводиться в рамках Клініки Ренесанс. Нам важливо отримати згоду клієнта, для початку реабілітації наркозалежності. Ця угода декларується у вигляді відповідного договору, який має юридичну силу. Проте, фахівці Клініки Ренесанс надають послуги з мотивації залежних на подальше лікування. Зв’язавшись з нами, Ви зможете розробити спільний план, завдяки якому ми створимо умови, в яких клієнт погодитися на лікування наркоманії.

Ми застосовуємо метод інтервенції при наркоманії, коли людина раптово для себе потрапляє на відділення або на зустріч з фахівцями. Метод інтервенції при наркоманії не можна розцінювати як викрадення, або будь-яку іншу незакону дію, так як пацієнт обізнаний про особу фахівців і місце свого перебування, точно так же, як обізнані кровні родичі. Без письмової згоди клієнта ми не починаємо лікування наркоманії. Вісім з десяти клієнтів дають свою згоду на лікування залежності після роботи з психологом, психотерапевтом та іншими представниками мотиваційної служби.

Більше про примусове лікування наркоманії можете дізнатись за телефоном!


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!