2

Алкоголізм підшивка. Підшивка від алкоголізму в Наркологічної клініці Ренесанс — гарантія результату!

imagesКлініка Ренесанс проводить таку процедуру, як підшивка від алкоголізму! Ми проводимо підшивку від алкоголізму на базі стаціонару, застосовуючи авторські модифікації таких препаратів, як тетлонг-250, дісультфірам, еспераль, вівітрол. Діагностика алкоголізму, детоксикація і психотерапевтична робота в стислі терміни дозволяють підготувати і мотивувати клієнта на підшивку. Підшивка при алкоголізмі за технологією Клініки Ренесанс дозволяє досягти стовідсоткової блокади організму від алкоголю. А мотиваційна і терапевтична робота з фахівцями гарантує прийняття одужання і тверезості на свідомому і вольовому рівні.

Підшивка від алкоголізму — це процедура введення алкоблокатора через кров або підшкірно. Залежно від цілей клієнта, можемо ввести пролонговану підшивку через капсулу, впроваджується в підшкірні жирові тканини, або ж більш стислу за термінами блокаду через кров.

Найголовніше в підході Ренесанс — це комплексність процедур. Досягнення ефекту на фізіологічному, психологічному і мотиваційному рівні дозволяє гарантувати стовідсотковий результат в одужанні від алкоголізма! 

Зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть одужання від алкоголізму вже сьогодні!


номер

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!