Лікування-жіночого-алкоголізму

1Одним з найскладніших процесів реабілітації є лікування жіночого алкоголізму. Відомо, що алкоголізм у жінок найчастіше прогресує набагато швидше, має більш гостру форму прояву і затяжний період. Жінки у вживанні алкоголю набагато більш схильні до асоціальної поведінки, ніж чоловіки, це дуже ускладнює лікування жіночого алкоголізму.

Але все ж, в рамках Програми, яку проводить Клініка Ренесанс ефективне лікування жіночого алкоголізму можливо. Ми застосовуємо комплексний підхід у лікуванні залежності, і чим складніше залежність, тим більшу ефективність проявляє комплексність в розрізі нашої Програми. Лікування жіночого алкоголізму в рамках нашої реабілітації є тому показником.

Часто лікування жіночого алкоголізму на першому етапі вимагає застосування медикаментозного підходу. Прописати правильне дозування препаратів і проконтролювати їх споживання може наш висококваліфікований лікар-нарколог і психіатр. Психотерапевти і психологи дозволяють усунути психологічні комплекси і переживання, які дуже специфічні у представниць прекрасної статі. Лікування жіночого алкоголізму, його стабільність та ефективність здійснюють наші консультанти-фахівці з хімічним залежностям, які цілодобово перебувають з пацієнтом і завжди готові надати підтримку.

Лікування жіночого алкоголізму в рамках програми лікування Клініки Ренесанс на сьогодні є найефективнішим в країні.


 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!