Васильків — одне з найбільших міст Київської агломерації, з населенням в 40 тис. чоловік. Незважаючи на відносно малу населеність міста, він має величезне значення у сфері поширення і обігу наркотичних засобів. Лікування наркоманії у Василькові є пріоритетним завданням, як для Обласної адміністрації, так і для реабілітаційного центру «Renaissance Life». Запобігання наркотизації у Василькові сприяє так само і зменшенню розповсюдження наркотиків в сусідні регіони і сам Київ.

Лікування наркоманії в Василькові важливо здійснювати комплексно, проводячи всебічну терапію особистості. Робота над фізичної, соціальної, психологічної та особистісної стороною пацієнта обов’язкова. Якщо реабілітація наркозалежності проводиться некомпетентними людьми, результату у збереженні тверезості не буде, проблема може тільки посилитися.

На жаль, зараз лікування наркоманії в самому Василькові практично ніхто не здійснює, тим більше на заявленому рівні. Реабілітаційний центр «Renaissance Life» постійно розширюється, відкриваючи нові відділення, як в самому Києві, так і за його межами.

Лікування наркоманії у Василькові може бути здійснено в рамках нашого центру, за допомогою транспортування пацієнта на наше відділення в області, відстань транспортного шляху становить не більше 50 км.

Маємо всі психотерапевтичні засоби для здійснення ефективної мотивації пацієнта на проходження реабілітації наркоманії у Василькові.

Більше про лікування наркоманії у Василькові можете дізнатись за телефоном!


номер