Лікування наркоманії в Запоріжжі сьогодні є актуальним завданням, оскільки статистика наркотизації в цьому регіоні неухильно зростає вгору. Ми не можемо обійти стороною той факт, що лікування наркоманії в Запоріжжі розвинене слабо, структури, які проводять терапію залежності, в більшості своїй не сертифіковані, методики викликають сумнівний ефект. Такоже це підтверджується тим, що лікування наркоманії в Запоріжжі є затребуваним запитом з істотним дефіцитом його реалізації.

Реабілітаційний центр «Renaissance Life» працює за успішно апробованим науково виведеним методиками. Наша Програма з реабілітації наркоманії захищена авторськими правами та патентами, ми маємо сертифікації організацій та фахівців європейського рівня, з якими співпрацюємо постійно в галузі підвищення кваліфікації наших фахівців.

Лікування наркоманії в рамках нашої Програми має комплексний підхід, де першочерговим є соціальна ресоціалізація, психотерапевтична робота і особистісний розвиток. Можливий медикаментозний супровід при необхідності. Всі відповідні послуги з лікування наркоманії застосовуються виключно дипломованими фахівцями.

Лікування наркоманії в Запоріжжі є пріоритетним напрямком у нашій діяльності, ми готові здійснити транспортування на відділення і мотиваційну роботу по всій території країни.

 

Більше про лікування наркоманії у Запоріжжі можете дізнатись за телефоном!


 

номер