лікамер

скачанные файлыВ рамках міжнародної програми лікування залежності ми здійснюємо лікування наркоманії в Америці. Лікування наркоманії в Америці здійснюється у двох штатах — Каліфорнії і Флориді. У цьому аспекті діяльності ми не співпрацюємо з іншими організаціями, а здійснюємо лікування наркоманії в Америці безпосередньо у філіях Наркологічної Асоціації Ренесанс.

Лікування залежності здійснюється у двох реабілітаційних центрах. Перший Реабілітаційний центр надає лікування наркоманії в Каліфорнії, перебуваючи в адміністративному центрі штату — Лос-Анджелесі. Лікування наркоманії в Каліфорнії включае також активну ресоціалізацію. Ресоціалізація в соціально благополучній країні, коли проходить лікування залежності, надає найпозитивніший ефект.

Лікування залежності у Флоріді здійснюється так само в центрі штату. Лікування залежності в рамках цього реабілітаційного центру нічим не відрізняється від лікування наркоманії в Каліфорнії.

Лікування наркоманії в Америці є якісно іншою послугою реабілітації, яка як ніколи підійде для успішних людей, які бажають розпочати нове життя зі знайомства та інтеграції з найбагатшою країною у світі.

Просмотреть на русском!

View in English!


номер