509937__jpgЛудоманія, або ж залежність від азартних ігор – це залежна поведінка, яка виражається у нав’язливому бажанні та патологічній схильності людини грати у азартні ігри. Залежність від азартних ігор, як і будь-яка інша залежна поведінка, стає для людини першочерговою у житті та приводить до руйнування усіх сферах його життєдіяльності, тому лікування ігроманії стає нагальною потребою.

Клініка Олексія Хижняка проводить лікування ігрової залежності в умовах стаціонару із гарантованим результатом одужання!

Лікування ігрової залежності являється дуже актуальним на сьогоднішній день у нашій країні через те, що азартні ігри та пов’язаний із ними бізнес були легалізовані у нашій країні у початку дві тисячі п’ятнадцятого року.

Якщо не провести лікування ігрової залежності вчасно, то залежність від азартних ігор у першу чергу приведе людину до руйнування її сімейних відносин, відносин із суспільством та фінансового стану. Працездатність хворого значно знижується, так само як знижується його інтерес до будь-яких інших аспектів життєдіяльності, окрім азартних ігор. Це являється основною причиною того, що у випадку хвороби необхідно провести лікування ігроманії і це є необхідним.

Лудоманія має певні ознаки, які важливо знати для того, щоб розуміти, наскільки важливо проводити лікування ігроманії.

  • Постійна замученість, збільшення часу, що людина проводить у грі та заради гри.
  • Зміна кола інтересів, витіснення попередніх цілей, прагнень та цінностей нав’язливим бажанням грати. Постійні думки про гру, переважання та уявлення ситуацій, пов’язаних із ігровими комбінаціями.
  • «Втрата контролю», що виражається у нездатності припинити гру як після великого виграшу, так і після постійних програшів.
  • Стан психологічного дискомфорту, подразнення, занепокоєння, що розвивається через порівняно короткі проміжки часу після чергової участі у грі, нав’язливе бажання знову прийняти участь у грі. Такі стани за рядом ознак нагадують стан абстинентного синдрому; вони супроводжуються головним болем, порушенням сну, занепокоєнням,  поганим настроєм, порушенням концентрації мислення та уваги.
  • Характерне поступове збільшення частоти участі у грі, прагнення до все більш високого ризику.
  • Швидко наростаюче зниження здатності до супротиву бажання прийняти участь у грі. Рецидиви залежної поведінки після рішення припинити будь яку участь у азартних іграх.

На сьогоднішній день залежність від азартних ігор являється серйозною проблемою, як у житті конкретно взятих людей, так і суспільства у цілому. Лікування ігроманії важливо здійснювати так само, як і у випадку будь якої іншої залежності, а лікування ігрової залежності має бути здійснено комплексно.

159340Залежність від комп’ютерних ігор, ігроманія – психологічна залежність, залежна поведінка, яка заклечається у нав’язливому не природньому  захопленні людини комп’ютерними іграми.

У більшості випадків комп’ютерну ігрову залежність провокує саме он-лайн ігри, у яких цілодобово за допомогою Інтернету приймає участь сотні та тисячі людей.

Комп’ютерна залежність може бути у багатому викликана лудоманією, коли людина шукає у комп’ютерних іграх гострих вражень, азарту. Окрім цього існує і інша, більш поширена причина, яка провокує залежність від комп’ютерних ігор, а саме, агорафобія – страх людини перед зовнішнім саітом, суспільством та живими людьми. У такому випадку людина за допомогою комп’ютерних ігор, шукає більш комфортного, безпечного та привабливого засобу спілкуватися та контактувати з іншими людьми.

Компульсивна залежна поведінка, яка заклечається у надмірному та неціле здатному використанні Інтернету у збиток здоров’ю відносин, тіла та психіка, це інтернет залежність, або залежність від інтернету, тому лікування  комп’ютерної залежності та лікування інтернет залежності також є необхідним.

Інтернет залежність, ігрова залежність та залежність від комп’ютерних ігор часто виникає разом, коли людина намагається уникнути контакту із реальністю, спілкуючись із оточуючим світом за допомогою комп’ютеру.

У будь якому випадку залежність від комп’ютерних ігор та інтернет залежність поглинають усе коло інтересів та пріоритетів людини, від стає байдужим до життя та діяльності, якщо та не пов’язана із предметом залежності. Усе спілкування людини направлені на обговорення та пропаганду своєї залежної поведінки. Саме на відновлення цих сфер життєдіяльності у першу чергу націлено лікування комп’ютерної залежності та залежності .

Комп’ютерна залежність та залежність від інтернету практично ідентичні із ознаками лудоманії, а значить, лікування комп’ютерної залежності також важливо проводити комплексно та негайно, адже ці адикції проводять до деградації людини, та можуть ініціювати інші форми залежностей, у тому числі і хімічної.

View in English!

Просмотреть на русском!