лікзагралк

images (1)Реабілітаційний центр «Renaissance Life» входить до Наркологічну Асоціацію Ренесанс. Завдяки цьому у нас є доступ до реабілітаційних відділень за кордоном. Ми пропонуємо лікування алкоголізму за кордоном у відділеннях Болгарії, Польщі, США та Європи для тих, хто потребує посиленого відновленні і якісно нової соціальної адаптації.

Лікування алкоголізму за кордоном розраховане на мотивованих людей, охочих не тільки вийти з алкогольної залежності, але і розширити кордони свого життя.

Лікування алкоголізму за кордоном здійснюється за підтримки держав, в яких розташовуються відділення. З пацієнтами працюють фахівці європейського рівня. Людина, проходячи лікування алкоголізму за кордоном, має можливість познайомитися з мовою та культурою тієї країни, яку обрала для лікування алкоголізму. Етап ресоціалізації в даному випадку являє собою адаптацію до нових умов життя не рідко з можливістю подальшого працевлаштування.

Лікування алкоголізму за кордоном так само передбачено для людей з важкими захворюваннями, які не можуть отримати в Україні достатнього лікування, проте потребують суміжне лікування алкоголізму. У такому разі лікування алкоголізму за кордоном дозволяє поєднати процес реабілітації та лікування поточних захворювань.


номер