6Накрологічна клініка Ренесанс надає можливість здійснити оздоровче лікування залежності за кордоном – у Болгарії. Лікування залежності у Болгарії здійснюється у Золотих Пісках, на території яких розташований реабілітаційний центр курортного типу.

Цей реабілітаційний центр надає курортні умови для проживання. Лікування наркоманії, лікування алкоголізму та лікування залежності у даному разі надає посилений ефект на оздоровчу та відновлювальну сферу одужання.

Лікування наркоманії за кордоном та реабілітація, яку надає цей Клініка Ренесанс, рекомендована для відновлення залежного у випадку серйозних розладів, яке спричинило вживання наркотиків, чи як відновлювальні міри після того, як пройдена основна реабілітація.  

Лікування наркоманії за кордоном, реабілітація у Болгарії, може бути частиною програми, яка складає лікування залежності, що надає наш реабілітаційний центр. У випадку співробітництва із нашою організацією, лікування наркоманії за кордоном буде здійснено, як комплексне лікування залежності, у рамках центру в Києві чи за кордоном.

 View in English!

Просмотреть на русском!


 

 

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!