Що таке токсикоманія, в чому відмінність токсикоманії від наркоманії, як вилікувати токсикоманію? Дізнайтеся про лікування токсикоманії, профілактику і протидію в Наркологічної Клініці Ренесанс!

signs5Токсикоманія — це хімічна залежність від психоактивних речовин, які містяться в побутових реактивах і хімікати. Найпопулярнішими джерелами наркотичних токсинів для залежного є клей і розчинники, фарби і лаки, бензин і газові суміші. Психоактивні речовини, які переважно надають психоактивну дію — це толуол і його похідні. Крім галюциногенного ефекту токсикоманія так само змінює свідомість в слідстві тимчасової асфіксії, яка виникає через способів застосування наркотику. єдиний спосіб вживання токсинів — інгаляційний, через вдих. Реалізується за допомогою марлі, поліетиленового пакету або безпосередньо, вдиханням парів з тари. Токсикоманія за своїм шкідливому впливу займає один ряд разом з ін’єкційними наркотиками, і є навіть небезпечніше з точки зору особистісного і соціального руйнування особистості. Це означає, що почати лікування токсикоманії слід відразу, як тільки виявлена хвороба.

Наслідки токсикоманії, як визначити токсикоманію, токсикоманія ознаки.

n763

Токсикоманія є соціальним явищем, особливо токсикоманії схильні діти і підлітки. Токсикоманія — це одна з найнебезпечніших залежностей. Вживання психоактивних токсинів викликає дуже швидке звикання. Психологічна залежність при токсикоманії порівнянна із залежністю від важких наркотиків. Найбільша небезпека в тому, що поведінка токсикомана непередбачувано, а дістати улюблені засоби завжди не представляє труднощів. Наслідки токсикоманії — множинне руйнування нервової системи, які рано чи пізно придбають незворотного характеру. Порушується інтелект і притупляються емоції, мотивація до розвитку і самого життя відсутня. Найжахливіше те, що людина стає асоціальною, нездатним забезпечити своє життя самостійно. Соціальне і особистісне відновлення може займати довгі роки після припинення вживання.

Ознаки токсикоманії — зміна кольору шкіри і особи, схуднення, емоційна і розумова загальмованість, наявність різких синтетичних запахів від залежного, загальна відстороненість і відчуженість, зниження соціальної активності і соціальна деградація (на навчанні, в роботі, в сім’ї і т.п.). Визначити наявність токсикоманії самостійно вкрай важко. І практично неможливо вжити адекватних лікування при реабілітації токсикоманії. Тому при негативних тенденціях і підозри слід негайно звернутися до фахівця — лікаря-нарколога. Лікар нарколог зможе точно поставити діагноз і призначити адекватні заходи лікування.

Як лікувати токсикоманію, що робити?

Как мы заметили выше, лечение токсикомании самостоятельно практически невозможно. Нельзя надеяться на самого зависимого и его самостоятельность. Даже если он захочет остановиться, зависимый уже не вернёт над собой контроль. Невозможно полностью ограничить человека, а даже если этого и достичь, то изоляция без соответствующего сопровождения и условий причинит ещё больше травм. Важно понимать, что только специалисты способны устранить причины зависимости и создать все условия для выздоровления пациента. Иначе зависимый начнёт употреблять сразу, как только предоставиться возможность. Условия для выздоровления и комплексную поддержку Вы можете получить в соответствующем заведении — наркологической клинике или реабилитационном центре.

У Наркологічної Клініці Ренесанс Ви отримаєте комплексну підтримку і гарантований результат в одужанні — зателефонуйте нам прямо зараз!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!