3
Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) — це розлад психіки, викликаний хворобливими обставинами, психотравмуючими ситуаціями, частіше цього, військовими діями. ПТСР часто називають, як «в’єтнамський синдром» або «афганський синдром», так як після цих локальних конфліктів число хворих посттравматичним стресовим синдромом різко збільшилася. Стрімко списки «зараження» ПТСР поповнює зона АТО.

Лікування ПТСР — дуже тонкий комплекс психотерапевтичних процедур, який виявляється ефективним лише за всебічному підході. Лікування посттравматичного стресового синдрому в рамках реабілітації на сьогоднішній день є найефективнішим. Реабілітація посттравматичного стресового розладу ізолює постраждалого від соціальних подразників і цілком включає його в програму одужання.

Лікування посттравматичного стресового синдрому АТО — необхідний захід, який повинен бути прийнятий якомога раніше, щоб уникнути соціальних ускладнень. У разі виникнення посттравматичного стресового синдрому, лікування ПТСР АТО слід здійснювати негайно.

Клініка Ренесанс надає комплексне і всебічне лікування ПТСР АТО, задіявши штат фахівців різного профілю. Лікування посттравматичного стресового розладу АТО в рамках Клініки Ренесанс — це в першу чергу індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Фахівці Клініки Ренесанс компетентні в області терапії поведінкових і психологічних порушень, якщо виникла необхідність подати лікування посттравматичного стресового синдрому АТО, ми готові до тривалої, але ефективній роботі.

Більше про лікування посттравматичного стресового розладу АТО можете дізнатись за телефоном!


номер

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!