Лікування-наркоманії

Наркоманія – це неможливість припинити споживання наркотиків. Залежність від наркотиків повністю підпорядковує волю та життя людини. Наркотична залежність несумісна із свободою людини, залежний наркоман втрачає усі моральні та матеріальні цінності, деградує, як особистість, поступово та повністю випадає із соціуму, руйнуючи відносини із сім’єю та суспільством. Залежна людина вмирає передчасною смертю, яку викликає споживання наркотиків та супутні захворювання.

Лікування наркоманії – це тривалий поетапний процес. Одужання від наркоманії – це шлях до щасливого, успішного та ефективного життя.

 

 

Лікування наркоманії на першому етапі – це діагностика залежності та діагностика споживання наркотиків. Визначається проблема пацієнта – наркотик, що вживається, фізичні та психічні пошкодження, які викликало споживання наркотиків, загальний стан пацієнту та його мотивація до лікування.

Проводиться мотивація пацієнта на лікування наркоманії.

Лікування наркоманії примусово заборонено законом, тому ми маємо команду психотерапевтичної інтервенції. Примусове лікування наркоманії у даному випадку являє собою ставлення залежного у таке положення, у якому він дає згоду на лікування наркоманії. Примусове лікування наркоманії, це результат праці родичів наркомана та спеціалістів, яка являється абсолютно законною.

 

Коли людина припиняє вживання наркотиків, у неї настає абстинентний синдром. Абстинентний синдром – це потужні та болісні фізичні нездужання, які викликало припинення вживання наркотиків. У цьому стані людина проявляє фізичну немічність та тимчасові психічні розлади – психози, галюцинації. Єдиним, відомим на сьогоднішній день виправданим методом зняття абстинентного синдрому являється детоксикація.

Хімічна детоксикація, це метод, коли наркотики  та продукти їх розладу виводяться із організму людини шляхом спеціальних медичних препаратів, які вводять людині через крапельницю.

Лікування залежності можливо тільки тоді, коли абстинентний синдром проходить.

Лікування наркоманії, це реабілітація. Реабілітація – це основний етап видужання. Реабілітація включає у себе комплексне фізичне відновлення та відновлення психіки. Наркологічна клініка Ренесанс, являється терапевтичним середовищем, основу якого складають психологи, психотерапевти, лікар нарколог та самі пацієнти.

Клініка Ренесанс дозволяє людині повністю усвідомити проблематику свого захворювання. Реабілітація надає найбільш правильні шляхи до одужання. Людина навчається новим навичкам переживання стресів, та вчиться справлятися із бажанням вжити наркотики, зберігши тверезість. Проводиться відновлюючи терапія, у яку входять масаж, регулярні фізичні вправи, сауна, праця нарколога, праця із психологом, праця із психотерапевтами, індивідуально та на групах.

У разі необхідності застосовується також і медикаментозний підхід до лікування викликаних залежністю психічних та фізіологічних розладів.

 

Реабілітація та лікування залежності, це ще і соціальна адаптація людини до життя у соціумі, коли вживання наркотиків повністю припинено. На цьому етапі людина відновлює відношення із сім’єю, близькими, находить новий круг знайомих у терапевтичному середовищі, заміняючи старі відносини із співзалежними .

Клініка Ренесанс створює умови одужання, в яких у залежного відбувається переоцінка життєвих орієнтирів та переусвідомлення минулого життя. Залежна людина напрацьовує практику контролювання та подолання нав’язливого бажання вжити наркотичні речовини.

На протязі року після випуску наші центри готові допомогти людині залишатися у тверезості, надаючи консультації та можливість перебування у терапевтичному середовищі, у випадку сильної тяги до наркотичної речовини.

Дзвоніть нам негайно — отримайте компетентну консультацію саме у Вашому випадку!


номер

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!