3Клініка Ренесанс відкриває реабілітаційне відділення в Польщі, де лікування наркоманії та лікування алкоголізму проводиться за участю фахівців європейського рівня. Ми співпрацюємо як з приватними наркологічними польськими клініками, так і з державними соціальними структурами Польщі.
Клініка Ренесанс, в рамках якї проходить реабілітація залежностей, пропонує лікування наркоманії, лікування алкоголізму в Польщі. Реабілітація в Польщі може бути надана, як частина програми, в рамках якої буде здійснено лікування залежності. Так само лікування наркоманії та лікування алкоголізму може бути здійснено виключно в Польщі. Як перший, так і другий варіант, що пропонує лікування залежності дозволяє здійснити подальшу ресоціалізацію та соціальну адаптацію саме в Польщі.

Видужуюча людина зможе освоїти робочі спеціальності за європейськими стандартами і реалізувати себе в Польщі та інших європейських країнах, або ж отримати в Польщі освіту.
Лікування наркоманії або лікування алкоголізму в Польщі проводиться на вищому рівні і пацієнтам надаються найсприятливіші умови для одужання. Польське населення дуже лояльно ставиться до громадян нашої країни, тому видужуючий залежний не відчуватиме ніякого соціального тиску, а державні програми соціальної допомоги наркозалежним можуть бути запропоновані пацієнтам, які для лікування наркоманії або лікування алкоголізму вибрали саме наш реабілітаційний центр, якщо ті побажають продовжити свою соціальну адаптацію в Польщі.


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!