2Залежність від комп’ютерних ігор, ігроманія – психологічна залежність, залежна поведінка, яка заклечається у нав’язливому не природньому  захопленні людини комп’ютерними іграми.

У більшості випадків комп’ютерну ігрову залежність провокує саме он-лайн ігри, у яких цілодобово за допомогою Інтернету приймає участь сотні та тисячі людей.

Комп’ютерна залежність може бути у багатому викликана лудоманією, коли людина шукає у комп’ютерних іграх гострих вражень, азарту. Окрім цього існує і інша, більш поширена причина, яка провокує залежність від комп’ютерних ігор, а саме, агорафобія – страх людини перед зовнішнім саітом, суспільством та живими людьми. У такому випадку людина за допомогою комп’ютерних ігор, шукає більш комфортного, безпечного та привабливого засобу спілкуватися та контактувати з іншими людьми.

Компульсивна залежна поведінка, яка заклечається у надмірному та неціле здатному використанні Інтернету у збиток здоров’ю відносин, тіла та психіка, це інтернет залежність, або залежність від інтернету, тому лікування  комп’ютерної залежності та лікування інтернет залежності також є необхідним.

Інтернет залежність, ігрова залежність та залежність від комп’ютерних ігор часто виникає разом, коли людина намагається уникнути контакту із реальністю, спілкуючись із оточуючим світом за допомогою комп’ютеру.

У будь якому випадку залежність від комп’ютерних ігор та інтернет залежність поглинають усе коло інтересів та пріоритетів людини, від стає байдужим до життя та діяльності, якщо та не пов’язана із предметом залежності. Усе спілкування людини направлені на обговорення та пропаганду своєї залежної поведінки. Саме на відновлення цих сфер життєдіяльності у першу чергу націлено лікування комп’ютерної залежності та залежності .

Комп’ютерна залежність та залежність від інтернету практично ідентичні із ознаками лудоманії, а значить, лікування комп’ютерної залежності також важливо проводити комплексно та негайно, адже ці адикції проводять до деградації людини, та можуть ініціювати інші форми залежностей, у тому числі і хімічної.


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!