Лікування-клептоманії

Клептоманія – це нездолана тяга до крадіжок, найчастіше цей недуг виражається у дрібному крадені, яке не карається серйозною кримінальною відповідальністю. Як і при будь якій  психічній та поведінковій патології лікування клептоманії є необхідним. Соціально клептоманія являється мало шкідливою, проте  лікування клептоманії є актуальним.

Клініка Ренесанс проводить комплексне і швидке лікування клептоманії з гарантованим результатом!

Лікування клептоманії важливо тому, що часто клептоманія являється симптоматичним проявом більш глибоких емоційних розладів, які призводять до депресії, більш шкідливі манії чи навіть до залежності від наркотиків.

Сьогодні не існує єдиного методу, який дозволяє здійснити результативне лікування клептоманії. У середовищі психіатрів нерідке застосування медикаментозного підходу. Але все ж, прийом психоактивных препаратів частіше за всього надає тимчасову дію. Таке лікування клептоманії може призвести до загострення інших психічних розладів та часто являється причиною залежності від ліків.

 

Лікування клептоманії важливо здійснювати комплексно, враховуючи фізичну, соціальну та емоційну сторону хвороби. Людина, що страждає клептоманією, потребує ре соціалізацію та засвоєння нових форм поведінки, що складно здійснити в умовах мінливого соціуму.

Коли проводиться лікування клептоманії, прийом медикаментів також може бути необхідним, але важливо вести цілодобовий облік їх застосування та моніторинг стану пацієнту. Слабо контрольований прийом тільки погіршує ситуацію.

Практика показує, що лікування клептоманії у умовах стаціонару, що і представляє реабілітаційний центр, являється найефективнішим методом, адже ізолює людину від зовнішніх факторів стресового впливу на психіку та уможливлює постійне регулювання та зміну моделей поведінки хворого, що важливо, адже клептоманія робить поведінку людини неконтрольованою.

View in English!

Просмотреть на русском!


 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!