Лікування-ігроманії

Лудоманія, або ж залежність від азартних ігор – це залежна поведінка, яка виражається у нав’язливому бажанні та патологічній схильності людини грати у азартні ігри. Залежність від азартних ігор, як і будь-яка інша залежна поведінка, стає для людини першочерговою у житті та приводить до руйнування усіх сферах його життєдіяльності, тому лікування ігроманії стає нагальною потребою.

Клініка Ренесанс проводить лікування ігрової залежності в умовах стаціонару із гарантованим результатом одужання!

Лікування ігрової залежності являється дуже актуальним на сьогоднішній день у нашій країні через те, що азартні ігри та пов’язаний із ними бізнес були легалізовані у нашій країні у початку дві тисячі п’ятнадцятого року.

Якщо не провести лікування ігрової залежності вчасно, то залежність від азартних ігор у першу чергу приведе людину до руйнування її сімейних відносин, відносин із суспільством та фінансового стану. Працездатність хворого значно знижується, так само як знижується його інтерес до будь-яких інших аспектів життєдіяльності, окрім азартних ігор. Це являється основною причиною того, що у випадку хвороби необхідно провести лікування ігроманії і це є необхідним.

Лудоманія має певні ознаки, які важливо знати для того, щоб розуміти, наскільки важливо проводити лікування ігроманії.

  • Постійна замученість, збільшення часу, що людина проводить у грі та заради гри.
  • Зміна кола інтересів, витіснення попередніх цілей, прагнень та цінностей нав’язливим бажанням грати. Постійні думки про гру, переважання та уявлення ситуацій, пов’язаних із ігровими комбінаціями.
  • «Втрата контролю», що виражається у нездатності припинити гру як після великого виграшу, так і після постійних програшів.
  • Стан психологічного дискомфорту, подразнення, занепокоєння, що розвивається через порівняно короткі проміжки часу після чергової участі у грі, нав’язливе бажання знову прийняти участь у грі. Такі стани за рядом ознак нагадують стан абстинентного синдрому; вони супроводжуються головним болем, порушенням сну, занепокоєнням,  поганим настроєм, порушенням концентрації мислення та уваги.
  • Характерне поступове збільшення частоти участі у грі, прагнення до все більш високого ризику.
  • Швидко наростаюче зниження здатності до супротиву бажання прийняти участь у грі. Рецидиви залежної поведінки після рішення припинити будь яку участь у азартних іграх.

На сьогоднішній день залежність від азартних ігор являється серйозною проблемою, як у житті конкретно взятих людей, так і суспільства у цілому. Лікування ігроманії важливо здійснювати так само, як і у випадку будь якої іншої залежності, а лікування ігрової залежності має бути здійснено комплексно.

View in English!

Просмотреть на русском!


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!