2

 

 

Лікування-харчової-залежності

7Розлади прийому їжі – це ряд психологічних поведінкових дисфункцій, які пов’язані із прийомом їжі. Найбільш поширені з них – це булімія та анорексія. Найчастіше поведінкові харчові розлади називають харчовою залежністю. Розлади прийому їжі – це хворобливий стан, який відноситься до класу психічних розладів, тому лікування харчової залежності є необхідним.

Клініка Ренесанс здійснює комплексне лікування харчової залежності, гарантовано усуваючі причини розлажів харчової поведінки.

Іноді харчові розлади обумовлені фізично, являються наслідком порушення обміну речовин у організмі людини. Але у сучасному суспільстві найчастіше ці розлади викликані психологічними та особистісними факторами. У цьому випадку лікування харчової залежності  рамках стаціонару є найефективнішим.

У першу чергу харчова залежність являється результатом порушення вольових функцій хворого, тому, коли починається лікування харчової залежності, потребується психологічна реабілітація та відновлення. Анорексія і булімія викликають ряд фізичних та соціальних наслідків, тому лікування харчових залежностей потребує комплексного підходу.

Наша авторська Методика по реабілітації та лікуванню залежних Ренесанс припускає комплексний підхід, коли проводиться лікування харчових заалежностей.

Клініка Ренесанс надає як умовами для повного фізичного відновлення (здорове збалансоване харчування, банні комплекси, спортивний зал, нормований режим дня), так і висококваліфікованим персоналом з психологів, психотерапевтів і консультантів із питань залежностей, які готові надати всебічну підтримку.

У міру проходження відновного курсу лікування харчової залежності ми допомагаємо пацієнту знайти радість у повсякденному житті і здоровому прийомі їжі, дозволяємо людині знайти причини своєї недуги і виробити методи щодо їх усунення. Ми успішно працюємо на ринку лікування залежностей більше 15 років!

View in English!

Просмотреть на русском.


 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!