Лікування-булімії

Лікування булімії ефективно і надовго — реабілітація харчових залежностей в Клініці Ренесанс.

7Лікування булімії в Києві на базі Клініки Ренесанс це можливість не тільки в короткі терміни позбавитися від проблем із зайвою вагою за новими комбінованими фітнес-дієтичним програмамами. Це можливість подолати патологічне ставлення до їжі, свого тіла, і пов’язані з цим звички. Клініка Ренесанс проводить комплексне лікування булімії на всіх стадіях виникнення захворювання. Фахівці клініки наполягають — булімія є небезпечним різновидом адиктивної поведінки. Це означає, що клієнт, хворий булімією є залежним від процесу споживання їжі і супутніх звичок позбутися зайвих калорій. Причини булімії — поведінкова залежність, викликана часто на гормональному рівні через пережиття стресу або травм.

Почавши лікування булімії в Києві, клієнт в першу чергу нормалізує свою вагу і проводить роботу над фізичним відновленням. Дієтолог і фітнес-тренер проводять не тільки роботу на фізичному рівні. Наше завдання — мотивувати клієнта на вироблення нових звички харчової поведінки і навичок, що дозволяють з користю і в задоволення вести здоровий спосіб життя.

Це не найголовніша робота, так як вона не усуває причини булімії. Працюючи з психологом і психотерапевтом, клієнт змінюється внутрішньо, змінює свій світогляд і вчиться жити повноцінно і насичено, максимально реалізовуючи ресурси своєї особистості.

Лікування булімії в Києві — це умови підтримки і розуміння, клієнт потрапляє в терапевтичне співтовариство, де знайде сили і підтримку для подолання своєї проблеми. Професійна та освітня підготовка фахівців саме за цим профілем роблять лікування розладів харчової поведінки в Києві максимально ефективним в кожному конкретному випадку.

Не втрачайте час, зіткнувшись з проблемою! Зателефонуйте нам прямо зараз — дізнайтеся більше про лікування булімії в Києві прямо по телефону!


номер

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!