Лікування-анорексії

Нервова анорексія — це розлад прийому їжі, який виражається в навмисному патологічному зниженні ваги тіла з метою схуднення або контролю своєї ваги. Людина, ведена своїми комплексами і почуттям неповноцінності, свідомо обмежує себе в прийомі їжі, вважаючи, що вживання їжі спотворює тіло «зайвою вагою».

При анорексії спостерігається нав’язливе бажання знизити вагу при страху ожиріння. При цьому сама по собі людина може виглядати цілком нормально, але все одно бути впевненою, що має зайву вагу. Сприйняття свого тіла спотворене. Лікування анорексії є необхідною мірою, адже анорексія являє собою психічну дисфункцію.

 Як і у будь якому патологічному поведінковому відхиленні, лікування анорексії є актуальним і життєвонеобхідним. Анорексія призводить до смерті у 20-40% виадках, тому лікування анорексії є необхідним заходом при хворобі.

 

 

 

 

В першу чергу анорексія характеризується значним зниженням маси тіла при запереченні хворим будь яких проблем. Людина може харчуватися, як звичайно, але при цьому приймати проносне або викликати у себе блювоту, будучи одержимою нав’язливою ідеєю про те, що споживана їжа піде на шкоду, сприятиме підвищенню ваги тіла. Якщо симптоми виснаження та тілесних розладів стають явними, лікування анорексії треба проводити негайно.

При цьому анорексія може супроводжуватися порушенням сну і постійної депресивністю. Людина в розмові може проявляти зацикленість на темі їжі, ожиріння і схуднення, висловлювати панічний страх в наборі «зайвої ваги». Пацієнт часто проявляє пригніченість, агресивність і образливість, особливо коли мова заходить про його проблему.

Психологічні та поведінкові відхилення також являються сигналом до того, щоб почати проведення лікування анорексії.

 

 

Анорексія часто є вторинним захворюванням, викликаним вживанням психоактивних речовин – наркотиків або алкоголю. У випадку якщо це дійсно так, слід в першу чергу лікувати людину від залежності, так як саме вона є первинним захворюванням, яке спричинило за собою психічні розлади. Тим не менш, специфіку цих розладів ігнорувати не можна, тому важливо до лікування анорексії недуг підходити комплексно і всебічно.

Лікування анорексії, як і будь-якого іншого розладу, проходить комплексно. Лікування анорексії кмплексно усуває як фізіологічні, так і психічні причини недуги. Захворювання може бути викликане вживанням наркотиків, медичних препаратів, або психічними розладами. Тоді, коли проходить лікування анорексії ми лікуємо основне захворювання, і комплексність підходу дозволяє визначити це захворювання і позбутися від нього з максимально безболісним переходом пацієнта в нормальний режим харчування.

З пацієнтами працюють висококваліфіковані психологи та психотерапевти. Пацієнт, працюючи з ними індивідуально і в терапевтичному середовищі, визначає істинні мотиви свого захворювання, знаходить механізми їх запобігання та вчиться контролювати свою психіку щоб уникнути рецидиву, що і складає основу лікування анорексії. Фізична складова включає в себе збалансоване багаторазове харчування, прийоми лікаря-рефлекс терапевта, аудіопсихокорекцію, оздоровчі та спортивні комплекси. Все це допомагає пацієнтові відновити себе фізично і в суміщенні з психічними методами лікування дає оптимальний результат в одужанні від анорексії.

Просмотреть на русском!

View in English!


номер

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!