і2

Лікування від ожиріння. Лікування ожиріння Київ.

Ожиріння — це хвороба, викликана розладами поведінки, генетична схильність до ожиріння не є провідною у формуванні цього захворювання. Причини ожиріння — істотний дисбаланс між придбаною та витраченою енергією в тілі людини. Це підтверджується тим фактором, що в розвинених країнах кількість хворих на ожиріння зростає, незважаючи на низьку генетичну схильність. Тому лікування ожиріння — це в першу чергу терапія харчової поведінки клієнта і усунення фізичних наслідків харчової поведінки, які призвели до ожиріння.

Ефективне лікування ожиріння в Києві можливо здійснити на базі реабілітаційного центру «Renaissance Life». Фахівці «Renaissance Life» проводять комплексне лікування ожиріння, надаючи ресурси і можливості для усунення недуги на всіх рівнях її виникнення. Ефективність програми реабілітації забезпечена тим, що крім фізичного відновлення, клієнт працює з психологом, психотерапевтом і дієтологом. Робота проводиться персонально і в груповому форматі, головним принципом роботи є індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Усуваючи дефекти сприйняття, психологічні комплекси і бар’єри клієнт має можливість повернути контроль над харчовою поведінкою, що є гарантією подальшого неповернення в стан ожиріння.

Психотерапевт проводить тілесно-орієнтовану і особистісну терапію, дозволяючи клієнту вивільнити свої особистісні ресурси для ефективного одужання.

Працюючи з дієтологом індивідуально, клієнт виробляє саме той режим дня, навантажень і харчування, які оптимально відповідають його запитам, здоров’ю та бажанню отримувати задоволення від життя у всіх її проявах.

Почавши лікування ожиріння в Києві на базі «Renaissance Life» ви зіткнетеся з найефективнішою методикою терапії харчових розладів, яка є унікальною на території України і СНД.

Більше дізнатись про лікування ожиріння в Києві ви можете по телефону!


номер