zolotie-peski

Лікування анорексії в Болгарії — це лікування харчової залежності в умовах елітного курорту при залученні фахівців європейського рівня. Уже давно відомо, що Золоті Піски в Болгарії — це місце відпочинку та рекреації, здатне зняти будь-який стрес і напругу. Тепер лікування анорексії стає не тільки ефективним, але повним нових, приємних вражень, викликаних кліматом, умовами проживання та обслуговування, а так же європейською культурою країни.

Лікування анорексії в Болгарії є не тільки фізичне та емоційне відновлення. З клієнтом працюють сертифіковані фахівці різного профілю, спрямовані на терапію і поліпшення якості всіх порушених проблемою життєвих сфер — фізичної, емоційної, соціальної та особистісної.

Лікування анорексії в Болгарії проводять такі фахівці, як дієтолог, фітнес-тренер, лікар-фізіолог, психолог і психотерапевт, волонтери та консультанти з питань харчової поведінки. Комплексний підхід в терапії харчової залежності дозволяє домогтися того, що клієнт своїми зусиллями відновлює здоров’я і життя, виробляє нові стійкі звички контролю та регуляції харчової поведінки, і прощається з анорексією назавжди!

Більше дізнатися про лікування анорексії в Болгарії можете по телефону!


номер