Маріуполь сьогодні є сильно населеним індустріальним центром області. Висока щільність населення міста і забрудненість екологічного середовища сприяють поширенню алкоголізму, тому що далеко не всі жителі здатні впоратися з стресовими впливами цих факторів. А це означає, що лікування алкоголізму в Маріуполі сьогодні — затребувана і часто життєво важлива послуга.

Організації, які готові надати якісне лікування алкоголізму в Маріуполі, нечисленні. Причому мова йде саме про комплексну реабілітацію алкоголізму, так як неможливо перемогти проблему, не зачіпаючи всіх сфер життєдіяльності залежного. А з моментом початку бойових дій, лікування алкоголізму в Маріуполі практично заморожено.

Реабілітаційний центр «Renaissance Life» готовий проводить комплексне ефективне лікування алкоголізму. Наші кваліфіковані співробітники готові допомогти відновити фізичну, соціальну, психологічну та особистісну сфери життя пацієнта. Ми проводимо лікування алкоголізму за науково апробованим методикам понад 18 років.

У разі необхідності може бути проведений виїзд фахівця додому для подальшої діагностики вживання, мотиваційних робіт, антикризових терапій і транспортування пацієнта на відділення. 

Більше про лікування алкоголізму у Маріуполі можете дізнатись за телефоном!


 

номер