Реабілітаційний центр «Renaissance Life» проводить лікування алкоголізму для жителів усієї України, ми активно відкриваємо відділення в нових містах, охоплюючи західні, східні, центральні та південні області. Лікування алкоголізму в Запоріжжі є для нас актуальним завданням, оскільки проблема алкоголізму в місті розвивається досить великими темпами, уряд не приділяє цьому питанню достатньо уваги, а організації, готові провести ефективне лікування алкоголізму в Запоріжжі нечисленні.

Ставиться під питання компетентність в лікуванні алкоголізму багатьох реабілітаційних центрів. Ми вважаємо, що одужання від алкоголізму має бути комплексним, торкатися як фізичну, так соціальну, особистісну і психологічну сторони захворювання. Для того, що б лікування алкоголізму в Запоріжжі здійснювалося на зазначеному рівні важливо залучати співробітників різного профілю і високої кваліфікації, розташовувати достатнім досвідом у сфері реабілітації алкозалежності і мати науково апробовані методики.

Ми впевнено можемо заявити, що проводимо комплексне лікування алкоголізму, відповідаючи вищевказаним умовам і критеріям, є лідерами у сфері надання послуг реабілітації по всій країні, і маємо стабільно високу динаміку одужання від алкоголізму.

Ми проводимо транспортування пацієнтів на відділення з усіх куточків країни і ближнього зарубіжжя, у разі необхідності можемо провести мотиваційні роботи, здійснити виїзд фахівця додому.

Більше про лікування алкоголізму у Запоріжжі можете дізнатись за телефоном!


номер