Алкоголізм у Харкові розвивається досить довгий час, тому ця проблема стає все більш актуальною. Відомо, що тільки лікування алкоголізму в Харкові може дійсно допомогти впорається з цією хворобою. Лікування алкоголізму в Харкові повинно проводитися всебічно, важливо враховувати як соціальну, так і психологічну сторону проблеми. Це вимагає певної кваліфікації й професіоналізму. Реабілітація алкоголізму в Харкові повинна реалізовуватися при залученні співробітників різного профілю. Мова йде, як і про психологічну службу, так і про медичних фахівців.

Оскільки держава практично не підтримує лікування алкоголізму в Харкові на заявленому рівні, організації такої кваліфікації вельми не численні.

Реабілітаційний центр «Renaissance Life» є організацією, готової задовольнити ці умови. Ми лідируємо в сфері лікування залежностей по всій країні, тому реабілітація алкоголізму в рамках нашого відділення проводиться комплексно: ми працюємо з соціальною, психологічною, фізичною та особистісною стороною життя пацієнта. Це забезпечує нам стабільно високу статистику одужання від алкоголізму.

Ми проводимо трансфер пацієнта на відділення з будь-якої точки країни. При необхідності готові надати виїзд фахівця додому і консультацію в будь-який час доби.

Більше про лікування алкоголізму в Харкові можете дізнатися за телефоном!


номер