Кофеїнова залежність. Кофеїнова залежність симптоми. Лікування кофеїнової залежності.


3Кава сьогодні є найпоширенішим стимулятором серед напоїв, і володіє психоактивним ефектом. Помірне споживання кави не приносить істотної шкоди здоров’ю, проте постійне споживання цього напою загрожує утворенням хімічної залежності від кофеїну. Помірне споживання кофеїну (не більше двох чашок кави в день) визнано корисним для організму і психіки, так як кава стимулює процеси травлення, тонізує серцево-судинну систему, пожвавлює процеси мислення. Однак залежність від кофеїну, неконтрольоване вживання кави загрожує прямо протилежними наслідками.

Залежність від кофеїну — це соціально нешкідливий вид залежності, проте неможливість контролювати вживання кофеїну може привести до множинних ускладнень здоров’я і психіки залежного. В першу чергу завдається шкода серцево-судинній і травній системі. Надмірна стимуляція серцевих м’язів призводить до їх передчасного виснаження, аж до ризику виникнення інфаркту. Надмірне споживання кофеїну може привести до виразки шлунка, зміни метаболізму, і як наслідок, надмірної ваги. Однак  найістотніша шкода наноситься нервовій системі людини.

Кофеїнова залежність призводить до порушення діяльності центральної нервової системи, так як порушується обмін дофамінових рецепторів, подразнення яких викликає речовина кофеїн. Наслідки кофеїнової залежності можуть включати в себе необгрунтовану нервозність, спонтанну дратівливість, відчуття неспокою, періодичну тремтіння в м’язах, неприємне посмикування м’язів. Часто залежність від кофеїну має такі наслідки, як безсоння, мігрені, головні болі.

Лікування кофеїнової залежності. 

Лікування кофеїнової залежності не вимагає від людини залучення в програму реабілітації, так як залежність від кофеїну — соціально нешкідливе захворювання. Однак якщо не зупинити залежність від кофеїну, то наслідки можуть бути незворотними. У разі, якщо людина не здатна зупинити споживання кави, варто звернутися до фахівця. У цьому випадку ми пропонуємо психотерапевтичний підхід, з метою усунути ті бар’єри і комплекси в свідомості людини, які викликали залежність від кофеїну. Саме супровід фахівця в даній проблемі вже є мотивуючим факторів в позбавленні від залежності. В рамках реабілітації залежностей Клінікиа Ренесанс можливий прийом психотерапевта, як лікування залежності від кофеїну.

Більше про лікування кофеїнової залежності можете дізнатися за телефоном!


номер

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!