Лікування залежності. Лікування поведінкової залежності. Лікування аддикції.

2Залежність (адикція) — це розлад поведінки і психіки, виражений в нав’язливій прихильності до предмету залежності, без можливості повернути контроль над поведінкою. Предметом залежності можуть виступати не тільки наркотичні речовини, але так само моделі поведінки (ігроманія, лудомания, трудоголізм), розлади харчової поведінки, соціальні залежності (залежність від відносин, співзалежність, комплекси).

 

Чи варто лікувати залежність, якщо вона не наркотична? Чи всі залежності можливо вилікувати і скрізь доречний комплексний підхід реабілітації?

Клініка Ренесанс проводить комплексну діагнсотику залежності із стовідсотково достовірним результатом!

Якщо Ви особисто зіткнулися з не наркотичною залежністю, і знаходите її потенційно небезпечною, для прийняття рішення варто розібратися в природі, причині залежності і тому, що робить залежність шкідливою.

Патологічна аддикция — це форма залежної поведінки, яка призводить до руйнування всіх основних сфер життєдіяльності людини — соціальної, фізичної, емоційної та особистісної сфери життя. Ці руйнування відбуваються за рахунок впливу на життя трьох аспектів залежності: поступове витіснення предметом залежності всіх цінностей в свідомості людини (сім’я, робота, принципи, релігія, час і т.п.), безпосередньому фізичному і психічному руйнуванні організму людини, і в бар’єрі заперечення — залежна людина часто не може усвідомити проблему своєї залежності в повній мірі.

Якщо залежність призводить до зовнішніх проявів даних аспектів і зупинити хворобу своїми зусиллями не вдається, варто серйозно задуматися про лікування залежності. У даній рубриці надані найпоширеніші види соціальних і не заборонених видів залежностей і методи лікування, які дають гарантований результат.

Ми — Клініка Ренесанс — гарантуємо застосування комплексного підходу в лікуванні залежності, що дає стовідсотковий результат! Не втрачайте Ваш дорогоцінний час, зв’яжіться з нами прямо зараз, і ми разом почнемо лікування залежності!


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!