Лікування трудоголізму. Трудоголізм як лікувати. Ознаки трудоголізму.

9Трудоголізм — це форма залежної поведінки, яка виражається в неможливості зупинити трудову діяльність, і заміщення їй всіх інших сфер життів. Робота виявляється, як найбільш значимий аспект життя людини, і йде в прямий збиток всім сферам життєдіяльності — фізичної, соціальної, емоційної, особистісної.

Це означає, що неконтрольована пристрасть до роботи заподіює шкоду здоров’ю, сімейним відносинам, психіці і свідомості залежного, руйнується особистість людини, що знову ж-таки йде на шкоду професійній діяльності.

Визначити ознаки трудоголізму не складно, якщо людина хронічно витрачає на роботу всі свої сили і час, без раціональних причин і потреб, без можливості зупинити свою поведінку або дати в ній звіт, можна констатувати, що є проблема трудоголізму.

Як лікувати трудоголізм?

Трудоголізм, як хвороба не викликана роботою, це психологічна дисфункція, за якою ховаються особистісні комплекси і невміння розподіляти свої ресурси. А значить лікування трудоголізму — це в першу чергу психологічна і терапевтична допомога. Фахівці Клініки Ренесанс наполягають, що лікування трудоголізму — це важлива і необхідна міра, так як хвороба може мати незворотній характер для здоров’я і соціального благополуччя клієнта.

Лікування трудоголізму важливо проводити комплексно, залучаючи до процесу всі сфери життєдіяльності з ізоляцією від дратівливих чинників соціуму і зовнішнього середовища. Іншими словами, людину потрібно ізолювати від всього, що пов’язано з робочою діяльністю і надати посильну терапевтичну допомогу. Це оптимальний варіант лікування трудоголізму, так як забезпечує швидке відновлення здоров’я і свідомості клієнта, дозволяє розібрати причини трудоголізму і знайти спосіб впоратися з трудоголізмом.

Більше про лікування трудоголізму можете дізнатись за телефоном!


номер

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!