Лікування співзалежності — Нарколошічна клініка Ренесанс.

4Співзалежність — це болюча непереборна прив’язаність до близької людини на тлі протікання хімічної або поведінкової адикції. Співзалежна людина нібито «заражається» проблемою залежності на рівні почуттів і сприйняття, що виражається в патологічному витіснення особистістю залежного і його проблемою всіх інших аспектів життя. Руйнується соціальна, особистісна, емоційна і особистісна сфера життя. Чи варто говорити про те, що співзалежний ніяк не може допомогти близькій залежній людині, і проблема лише поглиблюється. Усвідомити проблему співзалежності складно, але легко визначити, чи має співзалежність місце бути. Якщо Ваша близька людина знаходиться в стані аддикции і Ваші взаємини ніяк не сприяють вирішенню проблеми, а життя навколо тільки руйнується, безумовно мають місце бути співзалежні відносини.

19Сьогодні можливе комплексне лікування співзалежності з реабілітацією самого залежного. На базі Клініки Ренесанс можливо провести всебічну реабілітацію аддикции залежного і отримати комплекс послуг з лікування співзалежності у близького оточення. Лікування співзалежності — це необхідний захід, для того, що б в першу чергу перемогти залежність. Лікування співзалежності спільно з фахівцем за участю всіх сторін хвороби гарантує відновлення і нормалізацію відносин.

Звернувшись до Клініки Ренесанс Ви отримаєте професійну допомогу команди з фахівців різного профілю і гарантований результат одужання.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся, як позбутися від співзалежності, отримавши компетентну консультацію!


номер

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!