Місія Клініки Ренесанс — допомогти людині знайти сенс життя, гармонію з навколишнім світом, впевненість в собі і можливість долати труднощі, насолоджуючись перемогою без алкоголю і наркотиків.

Унікальна авторська методика — це персональна програма реабілітації, психологічної та соціальної адаптації в кожному конкретному випадку! Комплексна психологічна допомога родичам та близьким клієнта, що проходить реабілітацію. Розвиток особистісного потенціалу клієнта Клініки Ренесанс.

Клініка Ренесанс має більш, ніж 10-ти річний досвід ефективної роботи в організації і наданні допомоги хімічно залежним. Наші фахівці — виключно кваліфіковані, компетентні та досвідчені в сфері реабілітації та терапії співробітники. Сьогодні Клініка Ренесанс — Одна з найбільш результативних організацій по лікуванню залежностей в Україні! В індивідуальних заняттях використовується програма відновлення та розвитку особистості за методикою доктора Стівена Кові.

Завдяки успішному проходженню реабілітації за авторською методикою, люди, що роками страждали від алкогольної або наркотичної залежності знаходять незалежність і здатність відновити життєві сили. Наші випускники готові адаптуватися до реального життя, відновити втрачені відносини з друзями, родиною. Успішно керують своїм життям, планують і досягають поставлених цілей. Це стиль життя, який підтримує фізичне, психологічне, соціальне і духовне здоров’я! Тверезість — це осмислене, повноцінне життя, вільність від наркотиків і алкоголю. Авторська методика успішно застосовується більш ніж в 30-ти реабілітаційних центрах, в яких проходять соціальну реабілітацію люди, які страждають від наркотичної, алкогольної та інших залежностей. Тисяча вдячних сімей підтверджує ефективність авторської програми Ренесанс!

Лікування наркоманії у місті Луцьк, комплексна реабілітациія наркозалежних — високоякісні послуги і гарантії результату у Наркологічній Клініці Ренесанс!

Що таке професійне лікування наркоманії? Це кваліфікована підтримка фахівців, науковість методики, клінічні та технологічні умови стаціонару, постійність терапії та індивідуальний підхід. На сьогодні лікування наркоманії у Луцьку професійно проводить тільки Наркологічна Клініка Ренесанс. Ми є лідерами у сфері лікування наркозалежних не тільки в Луцьку, але і в усій Україні. Звернувшись до клініки Ренесанс ви отримаєте всесторонню підтримку із відновлення, реабілітації та ресоціалізації наркозалежних з гарантованим результатом видужання.

Реабілітація та лікування наркоманії може проводитись виключно компетентними установами, адже справа йде не тільки про відновлення особистості, але і про саме життя потерпілого. Лікування наркоманії в місті Луцьк на базі Клініки Ренесанс — це співпраця клієнта із спеціалістами, заснована на принципах відкритості, поваги, професіоналізму та індивідуальному підході у кожній конкретній ситуації.

Лікування наркоманії у місті Луцьк в Клініці Ренесанс проводиться за унікальною авторською методикою яка є надбанням більш ніж десятирічного досвіду наукових досліджень і роботи з залежними. Методика дає безпрецедентний результат по одужанню від хімічних залежностей, змінюючи особистість залежного до невпізнання.

Лікування наркоманії у Луцьку на базі Ренесанс, це:

1.  Детоксикація організму та повноцінне фізичне відновлення

2. Фізична реабілітація наслідків вживання психоактивних речовин

3. Глибина психологічна корекція та індивідуальна допомога у кожному випадку

4. Надбання дієвих та практичних інструментів у подоланні залежності

5. Соціалізація клієнта з усуненням усіх асоціальних звичок та рис характеру

6. Гарантія безпеки пацієнта та результату одужання від залежності

7. Підтримка близького оточення та сім’ї пацієнта

Для реалізації потенціалу методики ми задіємо тільки кваліфікованих фахівців. Проводячи лікування наркозалежності та реабілітацію в місті Луцьк з клієнтом працює штат таких фахівців, як лікар нарколог і психіатр, психотерапевт і психолог, фізіолог, масажист і сестринський персонал, консультанти по хімічним залежностям і коуч-тренер.

Ми проводимо лікування наркоманії в умовах закритого стаціонару, що повністю ізолює клієнта від всіх можливих факторів зриву, забезпечує постійну роботу фахівців і супровід, а так же гарантію результату одужання від наркоманії навіть в найважчих ситуаціях.

4  5  3  2

Зателефонуйте нам прямо зараз, і разом ми зможемо вирішати Вашу проблему вже сьогодні! консультації безкоштовні.


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!