Лікування ігроманії Київ — реабілітація лудоманії, гральної залежності з гарантією результату!

9Лікування ігроманії — це комплексний і тривалий процес, адже завдання фахівців в тому, що б зупинити залежність від азартних ігор на поведінковому і психічному рівні, відновити все, порушені хворобою сфери життя, домогтися усвідомлення проблеми клієнтом і мотивації на звільнення від ігроманії. Лудомания вражає всі сторони життєдіяльності залежного — фізичну, соціальну, особистісну і емоційну сфери життя. Людина втрачає контроль над поведінкою, і ставати не відрізняється від наркомана або алкоголіка. Нерідко хімічна залежність стає вірним супутником лудомана. Клініка Ренесанс проводить комплексне лікування всіх залежностей, в тому числі і лікування лудоманії в Києві.

Лікування залежності від азартних ігор в Києві — це процес всебічного відновлення особистості та здоров’я клієнта, психотерапевтична робота і грамотна мотивація клієнта. Ми змушені визнати, що залежність від азартних ігор можливо зупинити лише при бажанні самого хворого. Почавши лікування ігроманії в Києві, працюючи з низкою фахівців в умовах закритого стаціонару клієнт поступово переосознаёт свою проблему і приходить до розуміння її природи.

Завдяки комплексному підходу, постійності процедур та цілодобовим супроводу клієнта, ми можемо гарантувати позбавлення від лудоманії на психічному і особистісному рівні.

Лікування лудоманії в Києві в Клініці Ренесанс — це умови європейського рівня при постійному залученні в терапевтичні процедури, індивідуальний підхід до кожного клієнта і поетапна терапія.

Якщо Ви зіткнулися з ігроманією — не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте ефективне рішення вже сьогодні!


номер

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!