Лікування анорексії в Казахстані. Лікування розладів харчової поведінки Казахстан.

9Лікування анорексії — це в першу чергу психологічна терапія та особистісне відновлення, так як причини анорексії знаходяться на рівні свідомості і сприйняття, а не тіла. Фізичне відновлення і нормований режим дня, так само важливий елемент в лікуванні анорексії, так як без застосування комплексного підходу не вдасться усунути всі наслідки анорексії.

Лікування анорексії в Казахстані — це безпрецедентне якість послуг, що надаються в елітних умовах курорту процвітаючої країни. З клієнтом працюють фахівці європейського рівня, тому ми гарантуємо, що лікування анорексії буде ефективно а результат буде стовідсотковим. Наші клієнти, працюючи з психотерапевтом, психологом, дієтологами і фітнес-тренером, відновлюють всі сфери життєдіяльності, які торкнулася анорексія — фізичну, особистісну, соціальну та емоційну. Більш того, клієнти набувають прикладні, міцно засвоювані навички здорової харчової поведінки і емоційної саморегуляції, що дозволяє їм подолати всі можливі рецидиви після закінчення програми лікування анорексії в Казахстані.

Відновлення всіх сфер життя після анорексії дозволяє мінімізувати і уникнути можливий рецидив захворювання, а умови ізоляції від стресових факторів, в яких проходить лікування анорексії дозволяють досягти глибинних і корінних змін психіки, свідомості. Клієнти Клініки Ренесанс задоволені тим, що лікування анорексії дозволяє позбутися від наболілих психологічних комплексів і почати насичене життя.

Більше дізнатися про лікування анорексії в Казахстані можете по телефону!


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!