4Анорексія в Одесі, як і в будь-якому великому місті, має тенденцію до поширення. До анорексії, як захворювання, у великих містах схильне до 7-10% жіночого населення. Це обумовлено тим, що анорексія, в першу чергу соціальне захворювання. Дівчина намагається вирішити внутрішні конфлікти зо допомогою відповідності ілюзорним ідеалам краси, які сформовані в сучасному суспільстві.

Лікування анорексії в Одесі сьогодні є дефіцитною послугою. Практично ніхто в рамках реабілітаційного центра не проводить лікування анорексії в Одесі. Тим не менш, лікування анорексії важливо проводити всебічно і комплексно, так як без своєчасного втручання явні ознаки хвороби проявляються вже на фізіологічному рівні, коли наслідки можуть прийняти незворотній характер.

Важливо проводити лікування анорексії в Одесі на професійному рівні, задіяти тільки кваліфікованих і компетентних фахівців, так як втручання в психіку хворого без відповідного розуміння може тільки погіршити хворобу.

Клініка Ренесанс готова надати всебічне комплексне лікування анорексії. Розташовуємо штатом фахівців, компетентних в комплексному відновленні фізичної, соціальної, особистісної та психологічної сфери пацієнта.

Більше дізнатися про лікування анорексії в Одесі можете по телефону!


 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!