Місія Клініки Ренесанс — допомогти людині знайти сенс життя, гармонію з навколишнім світом, впевненість в собі і можливість долати труднощі, насолоджуючись перемогою без алкоголю і наркотиків.

Унікальна авторська методика — це персональна програма реабілітації, психологічної та соціальної адаптації в кожному конкретному випадку! Комплексна психологічна допомога родичам та близьким клієнта, що проходить реабілітацію. Розвиток особистісного потенціалу клієнта Клініки Ренесанс.

Клініка Ренесанс має більш, ніж 10-ти річний досвід ефективної роботи в організації і наданні допомоги хімічно залежним. Наші фахівці — виключно кваліфіковані, компетентні та досвідчені в сфері реабілітації та терапії співробітники. Сьогодні Клініка Ренесанс — Одна з найбільш результативних організацій по лікуванню залежностей в Україні! В індивідуальних заняттях використовується програма відновлення та розвитку особистості за методикою доктора Стівена Кові.

Завдяки успішному проходженню реабілітації за авторською методикою, люди, що роками страждали від алкогольної або наркотичної залежності знаходять незалежність і здатність відновити життєві сили. Наші випускники готові адаптуватися до реального життя, відновити втрачені відносини з друзями, родиною. Успішно керують своїм життям, планують і досягають поставлених цілей. Це стиль життя, який підтримує фізичне, психологічне, соціальне і духовне здоров’я! Тверезість — це осмислене, повноцінне життя, вільність від наркотиків і алкоголю. Авторська методика успішно застосовується більш ніж в 30-ти реабілітаційних центрах, в яких проходять соціальну реабілітацію люди, які страждають від наркотичної, алкогольної та інших залежностей. Тисяча вдячних сімей підтверджує ефективність авторської програми Ренесанс!

Лікування-алкоголізму-луцьк

Лікування алкоголізму, детоксикація, реабілітація та ресоціалізація у місті Луцьк — Клініка Ренесанс надає європейські умови та гарантію результату!

Лечение алкоголизма ЛуцкСьогодні у Луцьку є унікальна можливість провести комплексне лікування алкоголізму за авторською методикою в умовах клінічного стаціонару, адже Клініка Ренесанс поширює свою діяльність і відкриває у місті повноцінне відділення.

Клініка Ренесанс проводить ефективне лікування алкозалежних у Луцьку в умовах зачиненого стаціонару. Такі умови є запорукою повної безпеки клієнта від усіх факторів високого ризику, забезпечує постійне залучення клієнта у терапевтичні процедури, а значить, і гарантований результат одужання. Реабілітація алкозалежних в Луцьку на базі реабілітаційного центру, це те рішення, яке може задовольнити головні запити пацієнта і його близьких.

Ми проводимо комплексне лікування алкоголізму, вдновлюючи усі сфери життя, які були порушені проблемою. Лікування алкоголізму у місті Луцьк у Клініці Ренесанс відбувається на заставах трьох принципів — прозорість методів та відвертість до клієнта; індивідуальний підхід до кожного; науковість методів, технологічність умов, компетентність спеціалістів. Реабілітація алкогольної залежності у Клініці Ренесанс в Луцьку, це:

  • Швидкісна та ефективна детоксикація від алкоголю з усуненням впливу відміни речовини на фізичному та психічному рівні;
  • Повноцінне фізичне відновлення із залученням медичних фахівців;
  • Комплексна реабілітація хімічної залежності із придбанням усіх необхідних навички підтримання тверезості;
  • Психотерапевтична підтримка та особистісний розвиток із усуненням причин алкоголізму та багатьох життєвих невдач;
  • Якісна ресоціалізація з можливістю професійного розвитку;
  •  Післяреабілітаціна підтримка та гарантії рузельтату;

Клініка Ренесанс надає найефективнішу методику, по якій проводиться лікування алкоголізму, наркоманії та інших залежностей. Ми проводимо транспортування пацієнтів відділення з усієї території України, проводячи гарантовану мотивацію і діагностику алкоголізму. Для ефективної реалізації вказаної стратегії ми залучаємо виключно кваліфікованих спеціалістів.

На сьогоднішній день лише декілька закладів згодні надати часткову підтримку у лікуванні алкоголізму в вигляді психологічної консультації, або ж груп підтримки. Авжеж, цих методів зовсім недостатньо, для того, щоб провести лікування алкоголізму у місті Луцьк та області ефективно та результативно. У Наркологічній Клініці Ренесанс Ви отримаєте усю необхідну підтримку та гарантований результат у видужанні від алкоголізму навіть у найважчих ситуаціях!

4  5  3  2

Більше про лікування алкоголізму в луцьку можете дізнатись за телефоном!


номер

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!