2Хімічна залежність — це комплексне захворювання, яке руйнує як фізичний, так і психічний стан людини. Тому крім роботи над відновленням здоров’я і втрачених цінностей необхідно розуміти важливість роботи над психікою пацієнта, яка піддалася пошкоджень через вживання психоактивних речовин.

На центрі проводить консультації висококваліфікований лікар нарколог вищої категорії.

Спостерігаючи пацієнта в режимі стаціонару, лікар  нарколог може визначити детальний портрет захворювання — як психічну сторону хвороби, так і мотивацію пацієнта на одужання, його усвідомлення проблеми.

Завдяки консультаціям лікаря нарколога у пацієнта з’являється усвідомлення своєї проблеми, відбувається переоцінка свого стану.

Лікар нарколог розробляє методи лікування залежності, підбираючи програму індивідуально під кожного пацієнта, враховуючи особливості захворювання та особистості хворого. На основі отриманих спостережень складається план попередження зриву пацієнта, можливого в майбутньому, після закінчення програми. Видужуючий людина набуває навиків, переживання своїх стресів і труднощів не вдаючись до вживання. Вчиться справлятися з ситуаціями високого ризику.


номер

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!