Алкоголізму кодування

Кодування від алкоголізму. Алкоголізм, кодування з гарантією результату — Наркологічна клініка Ренесанс!

0Кодування від алкоголізму — це сугестивний метод психотерапії, що проводиться досвідченим гіпнологом. Клініка Ренессанс пропонує комплексне кодування від алкоголізму, з можливістю установки медикаментозного блокатора і інтегрованої психотерапії. Завдяки штату різнопрофільних фахівців, ми можемо домогтися глибинних змін у свідомості і психіці клієнта.

Подивіться самі — з клієнтом будуть працювати психолог, психотерапевт, досвідчений лікар-нарколог, консультанти по хімічним залежностям і безпосередньо гіпнолог під час проведення процедури кодування від алкоголізму. Завдяки такому підходу ми мотивуємо клієнта на усвідомлене утримання від алкоголізму. Знаходячись в терапевтичному середовищі на амбулаторному обліку клієнт стає сприйнятливим до терапії, відновлюється психіка і здоров’я клієнта. А повне утримання від спиртних напоїв в комплексі з детоксикацією гарантує очищення крові і організму клієнта, що важливо для ефективної терапії.

Кодування від алкоголізму проводиться за комбінованою методикою. Відмінністю від стандартних процедур є складання індивідуального плану навіювання, відштовхуючись від психологічного портрета клієнта і його безпосередньої проблеми. Найважливіше в підході Клініки Ренесанс — це всебічний підхід. Досягнення ефекту на фізіологічному, психологічному і мотиваційному рівні дозволяє нам гарантувати стовідсотковий результат в одужанні від алкоголізму! 

Зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть одужання від алкоголізму вже сьогодні!


номер

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!