Будинок пристарілих Харьків.


Сьогодні Харків,
одне з найбільших міст України з розвиненою інфраструктурою. Однак на муніципальному рівні догляд за людьми похилого віку в Харкові не організований. Ще не існують державних організацій, що забезпечують догляд за людьми похилого віку в Харкові. Асоціація Ренесанс відкриває будинок для людей похилого віку в Харкові на умовах приватної організації. Це означає, що ми в першу чергу зацікавлені в задоволенні клієнта. Маючи десятирічний досвід роботи в сфері реабілітації та відновлення, Асоціація Ренесанс володіє кваліфікованими фахівцями, здатними швидко і ефективно вирішувати найскладніші завдання. Індивідуальний підхід до клієнта робить будинок для людей похилого віку в Харкові «Золота Осінь» місцем, де кожен резидент не буде відчувати нестачу, маючи умови для максимально повноцінного життя.

Пансіонат для престарілих в Харкові надає умови проживання європейського рівня. Але це не головне, найважливішим досягненням є наявність професіоналів, які працюють для людей. Відданість своїй справі, чуйність і людяність співробітників дозволяють бути прийнятими клієнтами.

Сьогодні будинок для людей похилого віку в Харкові «Золота Осінь» є одним з кращих в Україні за якістю надання догляду за людьми похилого віку.

Пансіонат для престарілих «Золота Осінь» визнаний кращим в Україні!

Більше про будинок для людей похилого віку в Харькові можете дізнатися за телефоном!


номер