Детоксикація – це процес очищення організму від наркотичних токсинів.

Картинка-ДетоксикацияНа базі Клініки Ренесанс проводимо детоксикацію через крапельниці, яка дозволяє безболісно пережити абстинентний синдром. Пацієнту вводять антидоти через крапельницю, вони блокують дію токсинів розпаду наркотичних речовин та сприяють їх найшвидшому виведенню із організму. Як правило, курс крапельничної детоксикації (турбодетокс) складає дві-три процедури, по одному прийому на день. Окрім крапельниці наш нарколог може прописати пацієнту курс  медичних препаратів, які допомагають нервовій системі відновитися після періоду вживання наркотичних речовин. У короткі терміни відновлюється сон, апетит, емоційна рівновага.

Курс повної детоксикації, який включає крапельничні процедури, прийом медикаментів та фізичне відновлення складає від 14-ти до 28-ти днів. У випадку, якщо вам необхідно просто зняти абстинентний синдром, курс детоксикації може пройти протягом 3-х днів.

Детоксикація – важливий елемент відновлення та реабілітації.

Детоксикація, це важлива процедура, адже дозволяє безболісно вивести наркотичні токсини із організму. Вона сприяє найшвидшому відновленню та позбавляє пацієнта від болі та страждань синдрому відміни наркотичних речовин.
При цьому детоксикація включає у себе фізичне відновлення – фітотерапію, сауни, помірну фізичну активність. За допомогою комплексної детоксикації навіть дуже безнадійні залежні можуть відновити свій фізичний тонус та знайти емоційну рівновагу, що є вкрай необхідним для подальшого повноцінного одужання.


%d0%b0%d1%80%d0%bd1-1

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!