другий

Будинок пристарілих Чернівці.

Асоціація Ренесанс надає послуги з комплексного оздоровлення та реабілітації в різних життєвих ситуаціях. Ми розширюємо свою діяльність, і на базі Ренесанс вже  відкритий будинок для людей похилого віку в Чернівцях. Маючи досвід реабілітації та догляду за людьми похилого віку, ми відкрили будинок престарілих в Чернівцях, в якому працюють  тільки досвідчені фахівці, створюючи всі необхідні умови і комфорт для клієнтів.

4Будинок для престарілих в Чернівцях — це відділення VIP-рівня, розташоване в самій сприятливій кліматичній зоні регіону. Відділення знаходиться всередині дендра-парку, створюючи атмосферу тепла і затишку для клієнта. Персонал пансіонату для будинку престарілих в Чернівцях — це тільки сертифіковані фахівці, принципом роботи яких є не тільки ефективне, оперативне і оптимальне рішення всіляких завдань, а й людське ставлення до клієнта. Тільки індивідуальний підхід до кожного резиденту, повагу до особистості людини здатні забезпечити взаєморозуміння і душевний спокій клієнта.

 Основне завдання будинку престарілих в Чернівцях «Ренесанс» — це чуйність до особистості кожного резидента, розуміння і вирішення будь-яких можливих проблем, можливість повноцінного життя і оздоровлення на базі відділення будинку для престарілих в Чернівцях.

Більше про будинок для людей похилого віку в Чернівцях можете дізнатися за телефоном!


номер