Амбулаторне лікування наркоманії — останній етап в одужанні від залежностей в рамках Програми Наркологічної Клініки Ренесанс.

Амбулаторне лікування — це лікування та терапія у рамках денного стаціонару, колі пацієнт відвідує спеціалістів, але продовжує соціально активну життєдіяльність. Тобто не перебуває у рамках повному стаціонару. Амбулаторне лікування залежності є першочергово важливою складовою всього курсу реабілітації. В першу чергу важливо розуміти, що реабілітація залежно сама по собі є стресовою ситуацією. Адже пацієнт на тривалий термін відрізаний від соціуму, сім’ї та близьких. Звичайно ж, цей формат важливий і є єдино можливим для якісного і всебічного лікування. Амбулаторне лікування наркоманії здійснюється у рамках лікування залежності Клініки Ренессанс, як частина реабілітаційної програми та проходить у якості денного стаціонару. Амбулаторне лікування наркоманії представляє собою курс реабілітації, націлений на ре соціалізацію пацієнта. Людина поступово виводиться із Програми, певний час проводить у колі сім’ї, у себе вдома.

Однак якщо після такого підходу пацієнта відразу вивести в соціум без попередньої підготовки, то це теж надасть крайній стрес на психіку, що є фактором можливого зриву. По-друге, ресоціалізація дозволить під контролем фахівців ефективно апробувати набуті знання і навички. Фахівці допоможуть і підтримають у важких ситуаціях і плавність переходу від активного одужання до соціального життя забезпечить максимальну безпеку. І по-третє, певні методи соціальної терапії та профілактики залежності можливо реалізувати тільки тоді, коли пацієнт безпосередньо стикається з життєвими труднощами. Амбулаторне лікування наркоманії дозволить максимально реалізувати саму програму лікування залежності.

Амбулаторне лікування наркоманії здійснює вивід людини у соціум, його працевлаштування та соціальну адаптацію із підтримкою Центру, для того, щоб вихід у соціум не був болісною та стресовою подією у житті пацієнту. Амбулаторне лікування наркоманії здійснюється у рамках лікування залежності як мінімум після пів року проходження програми. Амбулаторне лікування наркоманії у кожного індивідуально та може проходити по різному у залежності від динаміки одужання.

Дізнайтесь більше у спеціалістів про те, що таке амбулаторне лікування наркоманії — подзвоніть нам прямо зараз!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!