АДИКТИВНОГО – що таке адикція і адиктивність? Дізнайтеся більше в Наркологічної Клініці Ренесанс!

АддиктивностьАДДИКТИВНІСТЬ в загальному розумінні цього терміна, це ступінь залежної поведінки, його реалізації в життя залежного. Саме адиктивність визначає ступінь проблеми, і необхідність застосовуваних заходів для позбавлення від хвороби залежності. Адикція – це залежність від наркотиків, алкоголю, або ж будь-якої іншого поведінки, яка направлена на отримання миттєвого задоволення на шкоду подальшому житті.  

Крім того, існує більш вузьке позначення терміна адиктивності. А саме, адіктивність – здатність психоактивної речовини (наркотику) або ж залежної поведінки викликати залежність. В такому випадку, оцінюючи адиктивних речовин ми оцінюємо те, наскільки швидко, необоротно і руйнівно позначитися залежність в житті вживає. Розуміння адикціоної природи речовини дозволить знайти правильний підхід в лікуванні залежності в кожному конкретному випадку. Тим більше, що залежні часто вживають кілька видів речовин, тоді їх адикційності комбінуються.

Для визначення адикційності існує безліч методик, найпопулярнішими є методи опитування та аналізу життя залежного з точки зору того, скільки часу, енергії і цінностей людина витрачає для реалізації залежної поведінки і подолання наслідків залежності. У нас ви можете ознайомитися з тестом на залежність для самостійної роботи в цьому плані. Важливо розуміти, що тест на наркотики може визначити тільки факт вживання наркотиків, однак не дозволить визначити ступінь адиктивності залежності.

Дізнайтеся більше про природу адикції, зв’язавшись з нашими фахівцями. консультації безкоштовні!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95

После чего, наш дежурный врач перезвонит вам
и согласует дату и время.

 

 

×
Any questions?
(096) 058 39 95